Prijavite se   Portal   Chat    Forum    Registruj se    Članovi   Pretraga    FAQ

Forum » Računari » Hardware & Software

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Autoru Poruka
 Tema posta: Steam problem
 Post Poslato: Pet Sep 09, 2011 10:50 am 
Istaknuti clan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Apr 20, 2010 10:13 pm
Do pre dan sam mogao lepo da instaliram steam i da igram cs 1.6, ali posto sam pokusao da izbrisem jednu igricu sa steama i steam mi se izbrisao....pokusao sam ponovo da ga instaliram ali "The Windows Installer Service could not be accessed.This can occuer if the Windows Installer is not correctly installed.Constact your suppoert personnel for assistance"(to mi se pojavi kada pokusam da instaliram steam)pozzz....

Prijavite ovaj post
Vrh 
 Profil Pošalji privatnu poruku Email  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Steam problem
 Post Poslato: Pet Sep 09, 2011 3:10 pm 
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Feb 07, 2010 2:54 pm
Download STEAM free!!!
Ovo je inace cracked steam,u glavnom nema nikakve razlike!
Razlika je samo sto je piratski, i mogu ga svi normalno koristiti! :)
Sve sto treba da uradis je da skines CRACKED STEAM velicine 10mb

Uputstvo za instalaciju!

*1. Skinuti CRACKED STEAM klikni na link da skines(datoteka je velicine 10mb ==> DOWNLOAD()
*2. Kada skines file je u rar-u,otpakuj ga i pokreni instalaciju!Prvo ce da se updatuje steam pa sacekaj!
*3. Sve kada si postavio,registruj se da bi imao steam nalog!
*4. e-mail moze biti tvoj e mail ! primer:(player@msn.com)
*5. nick name,koji zelis kao i pass!
*6. Zapamti ili zapisi negde mail i pass ako neznas!jer ce ti trebati za logovanje!
*7. To bi bilo to sada odaberi zeljenu igru recimo cs 1.6 i install cs 1.6!To ce biti steam cs1.6
*8. Za instalaciju cs 1.6 steam idi na MY GAMES I TU ODABERI CS 1.6 PISACE NOT INSTALLED! Click install! SADA CES SKINUTI CS 1.6 KADA SE SKINE INSTALIRAJ GA GDE TI SE I INACE DATOTEKE CUVAJU DATOTEKE KOJE DOWNLOAD MENI JE NA NA DESCTOP :)
*9. Posle toga mozeS da igras novi cs 1.6 STEAM :)
*10. VAZNO SA CS 1.6 STEAM ! NEMOZES IGRATI NA NON STEAM SERVERIMA! KOJI KORISTE PROTOKOL 47
SVI SA PROTOKOLIMA 48 DOZVOLJAVAJU DA IGRAS NA SERVERU!ILI AKO PISE 47/48 ZNACI DA SERVER PODRZAVA I
STEAM I NON STEAM IGRACE!
NE PREPORUCUJEMO DA BRISES STARI CS 1.6 ON JE NON STEAM PA MOZES IMATI 2!!

Ukoliko ne pomaze onda reinstal CS.

Prijavite ovaj post
Vrh 
Odgovori sa citatom  
 Post Poslato: Pet Sep 09, 2011 6:27 pm 
Istaknuti clan
Korisnikov avatar

Ali problem je taj sto ja vec imam account sa kupljenim igricama, ali ne mogu da instaliram steam program da se ulogujem na account :(

Prijavite ovaj post
Vrh 
Odgovori sa citatom  
 Post Poslato: Pet Sep 09, 2011 6:45 pm 
Istaknuti clan
Korisnikov avatar

aaa...ulogovao sam se na moj account i sada skidam cs....a kada skinem cs da li cu imati piratsku verziju ili original??

Prijavite ovaj post
Vrh 
Odgovori sa citatom  
 Post Poslato: Sub Sep 10, 2011 10:59 am 
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ned Feb 07, 2010 2:54 pm
Ako si usao preko naloga koji si platio trebalo bi da automatski skines original.

U nastavku evo jos jedno uputstvo mozda ce nekome koristiti.

1. Poseti sajt i klikni na “Get Steam Now”

2. Click da donwnload-ujes Steam Installer, kada se skine installer, pokreni ga i instaliraj u neki folder po zelji. Nemoj mesati steam sa ovim crack Counter Strike-om koji imas. Mozes imati oba. Steam mozes instalirati u npr c:steam. Samo treba imati u vidu da ovaj folder moze zauzimati oko 1GB ili vise

3. Kada se zavrsi instalacija instalera (znaci instalirao si steam) automatski se update-uje steam na tvom racunaru. Treba sacekati da se to odradi.

4. Posle update-a, nestace sve sa ekrana i pojavice se ikonica Steam na desktopu. Ne treba je pokretati nego sacekati par minuta i pojavice se Steam i mogucnost da se ulogujes sa postojecim steam accountom ili da napravis novi. Sada cemo objasniti kako napraviti i aktivirati novi steam account. Dakle klik na “Create New Account”

5. Zatim pratiti opcije i otkaciti User agreement (scroll do kraja i onda se otvori opcija da se otkaci I agree)

6. Zatim odabrati username i password

7. Zatim upisati mail adesu koja mora biti vazeca

8. Zatim odabrati jedno pitanje i odgovor na pitanje. Ovo je bitno ako zaboravis pass ili slicno, pa ga pomocu mail-a i ovog pitanja lako mozes promenuti.

9. Zatim steam “Creating your account” i kad kreira account izbaci ekran gde mozes odstampati podatke o account-u i nastaviti dalje

10. Zatim, na sledecem ekranu klik finish i steam se konektuje na tvoj nalog.

11. Kada se konektuje na accout pojavice se glavni steam i steam update news. News zatvori a na glavnom ekranu klikni “Activate a product on Steam”, zatim opet pristati na user agreement (scroll do kraja i onda otkaciti) i zatim u sledeci prozor ukucati CD-KEY koji si dobio uz igru koju si kupio. Dakle steam account je kao sto vidis besplatan ali se kupuje igra half-life ili counter-strike koju placas i uz nju se dobije ovaj CD-KEY.

12. Sacekaj da se tvoj CD-KEY aktivira sa steam-om.

13. Kad se zavrsi aktivacija mozes odstampati prijemnicu i nastaviti dalje

14. Pritiskom na OK, sve ce se ugasiti i ostace steam ikonica dole u task baru. Sada je potrebno skinuti samu igru Counter Strike. Desni klik na steam ikonu u task baru i odaberi games

15. Otvorice se steam, zatim odabrati “My games”, desni klik na Counter Strike pa Install game. Ovo ce sad potrajati zavisno od konekcije. Ali treba pustiti da Counter Strike i Half Life dodju do 100%.

16. Dakle sada treba krenuti download Counter Strike

17. Sad ce se pripremati instalacija CS-a i kad se pripremi klik na next

18. Sada ce steam skidati originalnu igru sa neta i kad dodje do 100% pojavice se ikonica na desktopu Counter Strike i eto to je steam CS sa kojeg se moze igrati na steam serverima. Ovaj steam prozor mozes zatvoriti i raditi normalno na racunaru i povremeno proveravati da li se zavrsila instalacija. Kad se zavrsi instalacija :Boom, Headshot!

Ako neko dobije vec gotov i aktiviran nalog, kod tacke 4 moze ide na “Login to an existing account” i ukucati username i password koji je dobio i nastaviti sve od tacke 10 (dakle njima ne trebaju tacke 5, 6, 7, 8 i 9)

Prijavite ovaj post
Vrh 
Odgovori sa citatom  
 Post Poslato: Sub Sep 10, 2011 3:26 pm 
Istaknuti clan
Korisnikov avatar

---------
Hvala puno :) radi kao sat :)

Prijavite ovaj post